Pracownik pralni przemysłowej - PRACA NIEMCY

Opublikowano:  2019-10-01   |   Wygasa:  2019-11-30
Praca tymczasowa
Niemcy, okolice Bonn

Opis stanowiska

  • praca jest wykonywana w dużej pralni przemysłowej,
  • praca polega na wykonywaniu szeregu prac wspierających/pomocniczych na ternie pralni tj. sortowanie prania wg. koloru i rodzaju materiału, wkładanie prania do urządzeń piorących, przygotowanie prania do prasowania itp.,
  • praca wymaga aktywności fizycznej z uwagi na stojący charakter i pozostawanie w ciągłym ruchu,
  • praca wymaga staranności i dokładności oraz umiejętność pracy w zespole,
  • istotne jest dokładne wykonywanie poleceń wydawanych przez przełożonych (osoby wskazane przez niemieckiego Pracodawcę użytkownika),

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na pralni,
  • chęć do pracy, sumienność, rzetelność,
  • zdolności manualne i dobra sprawność fizyczna,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową przez Polską agencję pracy tymczasowej,
  • ubezpieczenie społeczne na terenie Polski  (składki na ubezpieczenia społeczne odprowadzane do Polskiego ZUS – potwierdzony formularz A1),
  • podatek od pierwszego dnia odprowadzany do Niemieckiego Urzędu Skarbowego,
  • stawka 9,96  eur brutto/h
  • praca 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku – możliwe sporadycznie soboty,
  • wynagrodzenie od ok. 1200 do ok. 1600 euro netto,
  • nieodpłatne zakwaterowanie.

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
„Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

« Oferty pracy

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń, chętnie odpowiemy!

INFORMUJEMY, że:
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Firmę HRNAVIGATOR w celach: promocji i marketingu bezpośredniego towarów oraz usług znajdujących się w ofercie firmy HRNAVIGATOR realizacji umów handlowych oraz usług serwisowych, i nie będą przekazywane do innych podmiotów w celach handlowych.

Oferty pracy Kontakt