Praca tymczasowa

Sezonowe wzrosty sprzedaży, przerwy urlopowe stałych pracowników, nadmierne absencje i rotacje personelu oraz zmienne cykle produkcyjne to prawdziwe wyzwania dla pracowników działów HR. Nasi specjaliści z powodzeniem rozwiązują problem braków kadrowych i skutecznie wyszukują pracowników chętnych do podjęcia pracy tymczasowej.

Praca tymczasowa z HR Navigator to:

Wykwalifikowani pracownicy

Dzięki współpracy z HR Navigator zyskują Państwo dostęp do bazy wykwalifikowanych pracowników z Polski, gotowych do natychmiastowego zatrudnienia i wyjazdu.

Optymalizacja kosztów zatrudnienia

HR Navigator to szybkość działania i elastyczność. Zaangażowanie i wydajność naszych pracowników doceniło już wielu pracodawców.

Bezpieczeństwo formalne i prawne

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpieczeństwa i legalności zatrudnienia naszych pracowników. Ze starannością i dokładnością spełniamy wszystkie wymagania formalne i prawne stawiane przed agencjami pracy tymczasowej świadczącymi usługi w kraju, jak również na terenie Niemiec i Francji.

Partnerstwo w relacjach

Klienci cenią nasz profesjonalizm, doświadczenie oraz stały kontakt. Nasi specjaliści zawsze chętnie odpowiadają na wszystkie pytania oraz rozwiewają wszelkie wątpliwości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pracy tymczasowej. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.
Oferty pracy Kontakt