DORADZTWO PERSONALNE

Odpowiedni personel to największa inwestycja w każdym przedsiębiorstwie, która decyduje o pozycji na rynku oraz sukcesie firmy. Doradztwo personalne z HR Navigator to szeroki zakres usług, pozwalający na dobór odpowiedniego procesu rekrutacji dla każdego Klienta.

1. Oferujemy

odpowiednio dobranych pracowników, którzy stanowić będą motor i serce Twojej firmy oraz pracować na jej rozwój. Zaangażowany personel to klucz do zdobycia przewagi nad konkurencją i sposób na zbudowanie siły i sukcesu firmy.

2. Zapewniamy

że mamy pełną świadomość tego, jak ważny dla każdej firmy jest właściwie dobrany pracownik, dla którego praca jest odzwierciedleniem jego osobistych umiejętności, wiedzy, doświadczenia i ambicji. Pomożemy Ci w znalezieniu takich pracowników.

3. Gwarantujemy

że każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Dzięki dużemu doświadczeniu naszych rekruterów, Klient może zatrudnić pracownika znacznie szybciej, niż w przypadku samodzielnego przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na wykonaną usługę rekrutacji udzielamy jednorazowej gwarancji, w ramach której zobowiązujemy się do zarekomendowania innego kandydata lub, w razie potrzeby, do ponowienia procesu bez dodatkowych opłat.

Nad wszystkimi projektami pracuje zespół profesjonalistów. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów z wieloletnim stażem i wieloma sukcesami rekrutacyjnymi na koncie. Naszych rekruterów cechuje zaangażowanie, entuzjazm i kreatywność w podejściu do wykonywanych obowiązków.

Oto trzy najczęściej wybierane przez naszych Klientów usługi rekrutacyjne:

  • SUCCESS FEE
  • REKOMENDACJA KANDYDATÓW
  • KAMPANIA OGŁOSZENIOWA
Oferty pracy Kontakt